Як посмажити шашлик на балконі – чи можна це робити, безпека при цьому, норми поведінки

Дізнайтеся , як можна засмажити шашлик на балконі, не виходячи за загальноприйняті норми поведінки. Що можна і чого не варто робити при смаженні шашлику на балконі.

Балкон – функціональне приміщення. Він змінив звичну для мешканців багатоповерхівок роль складу-підсобки на відвідуване місце в квартирі. Сьогодні балкон — це не лише продовження апартаментів, його можна переобладнати за власним бажанням, переобладнавши у затишну зону відпочинку. Наприклад, тут мешканці «міських джунглів» можуть релаксувати після роботи в особистому внутрішньому садочку, писати мемуари в кабінеті з бібліотекою та навіть влаштувати справжню барбекю без виїзду на природу.

Саме на балконі чи лоджії зручніше готувати шашлик, оскільки тут забезпечується природна циркуляція великого обсягу повітряних мас. Але, на жаль, прагнення мешканців багатоквартирного будинку поласувати смачним м'ясом на відкритому вогні може негативно позначитися на настрої сусідів. Тому перед тим, як розмістити мангал або шашличницю, необхідно дізнатися, чи можна смажити шашлик на балконі, що необхідно забезпечити для безпеки і чи існують правові норми такого пікніка.