Що подати до шашлику на святковий стіл

Що подати до шашлику на святковий стіл та порадувати своїх гостей? Хороші ідеї для чудової урочистості.

Поїздка на природу – можливість чудово провести час і відзначити якусь значну подію у колі близьких та друзів. Дуже часто міські жителі обирають саме подорож на природу. А вона неодмінно асоціюється із шашликом.

Загальні поради

Для того, щоб шашлик дійсно вдався, необхідно правильно вибрати м'ясо. Свинина, баранина чи курка, а краще мікс! Адже ви можете не знати всіх переваг ваших гостей, до чого варто підійти з належною повагою. Не варто вибирати заморожене м'ясо. Всі корисні властивості вже втрачені: з м'яса виморожені всі соки та вода. Ідеальний вибір – свіже м'ясо, розташоване вздовж хребта на шиї (нашийок).

Окрім м'яса, варто подумати ще про смачний маринад. У кожного свій рецепт, і якщо ви робите це не вперше, теж можете поділитися вдалим рецептом. Найкращими маринадами для шашлику вважаються: мінеральна вода; пиво чи квас; біле вино; томатний соус; лимонний , грейпфрутовий або гранатовий сік ; майонез. До кожного з видів необхідно обов'язково додати цибулю, сіль та перець. Залишити м'ясо потрібно не менше ніж на 3-4 години.

До речі , мариновану цибулю можна не просто нарізати кільцями, а зробити її різнобарвною. Це буде плюсом в оригінальній подачі. Щоб цибуля вийшла різнокольоровою використовують буряк, шафран або харчові барвники. Цибулю нарізають кільцями або дрібними скибочками і укладають у банку. У каструлю наливають воду і кип'ятять банку із цибулею. Солять, кладуть цукор. Кип'ятять до розчинення кристаликів. Після того, як банка охолоне, до неї додають барвник. Шафран надає овочу насичений жовтий колір, шматочки буряка – багато – червоний, харчовий барвник – який завгодно. Маринувати таку цибулю краще 2-3 дні.