Як приготувати шашлик у мультиварці – кілька відмінних рецептів

Приготувати соковитий шашлик у мультиварці не складе навіть найменшої праці. Розглянемо кілька простих рецептів приготування м'ясного делікатесу у мультиварці.

На сьогоднішній день можливості мультиварки безмежні. Якщо погана погода за вікно заважає вам насолодитися соковитим шашликом на природі, приготуйте його вдома, взявши на замітку кілька рецептів. Ви будете приємно вражені. Свинина, приготовлена в мультиварці, виходить неймовірно смачною та ніжною, а правильно підібраний маринад робить його смак неймовірно насиченим.

Особливості приготування шашлику в мультиварці

На перший погляд, здається, що мультиварка зовсім не підходить для смаження м'яса. Але якщо врахувати деякі особливості приготування, то шашлик вийде так само соковитим, як і на природі.

М'ясо на мангалі виходить набагато корисніше, оскільки при жарінні весь жир стікає. У мультиварці ж м'ясо обсмажується у власному соку.

Шашлик у мультиварці ніколи не пригорить і не вийде сирим, тому що м'ясні шматочки обсмажуються рівномірно.

Якщо ви хочете посмажити шашлик зі свинини, замаринувати її потрібно заздалегідь. Це необхідно зробити для того, щоб м'ясо не вийшло жорстким. А для насиченості аромату рекомендується додати різноманітні спеції.

Існує кілька варіантів смаження шашлику в мультиварці. Нанизані на шпажки шматки можна покласти у чашу. Якщо ви хочете не використовувати дерев'яні шпажки, переконайтеся, що викладений шар замаринованого м'яса не надто високий. Замість шашлику у вас вийде просте тушковане м'ясо.

Основний недолік смаження шашлику в мультиварці – відсутність запаху диму. Цю проблему можна вирішити, зробивши маринад із використанням рідкого диму. Даний спосіб може завдати шкоди здоров'ю, тому не варто використовувати його дуже часто.

Смажити шашлик можна в режимі «Гаріння» та «Випічка». Якщо пристрій підтримує режим «Мультиповар», необхідно встановити температуру 160°C. У багатьох сучасних моделях мультиварок є функція «Дич», який чудово підійде для смаження шашлику.