Як приготувати піцу в тандирі покрокова інструкція

У статті розглянемо секрети приготування піци в тандирі, розповімо вам про стадії приготування піци в тандирі. У чому переваги приготування піци в тандирі. Як приготувати піцу в тандирі так, щоби сподобалося всій родині.

Піцу – коржик з хрусткою скоринкою, ситними та апетитними начинками на будь-який смак багато хто називає візитною карткою італійської кухні. За класичним рецептом всі інгредієнти начинки викладають тонким шаром на пласт тесту. При такому формуванні піца виходить дуже тонкою і в тандирі – глиняної печі у вигляді пузатої посудини – її можна спекти буквально за 90 секунд.

У чому плюси приготування піци в тандирі

Серед плюсів приготування піци у глиняному жаровні зазвичай виділяють кілька позитивних моментів:

  • можливість отримання гарного жару – класичну піцу печуть у спеціальній дров'яній печі, де температура піднімається до 400 градусів, у тандирі можна забезпечити схожий температурний режим;
  • збереження високих смакових якостей випічки – страва, приготована на відкритому вогні та залишковому теплі, краще розкриває смак, а завдяки рівномірному розподілу жару піца у гарячому тандирі добре пропечеться;
  • помірна витрата палива − на розігрів тандира не потрібно багато дров;
  • даний спосіб випічки зменшує калорійність страви – пекарський камінь не треба змащувати олією на відміну від листа духової шафи.

Рослинна олія не тільки значно збільшує загальну калорійність страви, але й може змінювати смак при нагріванні та навіть виділяти токсичні речовини.