Як приготувати курку в тандирі

Сьогодні ми розповімо вам, як приготувати курку у тандирі. Поділимося смачними рецептами та секретами приготування птиці.

Понад 1000 років тому в Азії винайшли тандир. Це піч, яка дозволяла готувати їжу швидко та смачно, у ній робили хліб, запікали овочі та м'ясо. Популярність цього начиння з кожним днем тільки зростає. Вона популярна на Кавказі, в Росії, в азіатських країнах і по всьому світу. Люди готують у ній страви на пікніки, сімейні вечері та свята. Особливо часто готують у ній м'ясо, адже в печі воно виходить ніжним, м'яким та соковитим. Тандир настільки універсальний, що в ньому можна приготувати будь-яку страву: і першу, і другу.

Особливості підготовки курки для тандира

Куряче м'ясо має безліч корисних властивостей, у ньому міститься велика кількість білка, це робить його незамінним елементом здорового харчування. Щоб приготувати смачну страву, при цьому не втративши корисних якостей, м'ясо потрібно запекти. При запіканні в печі не використовується олія, при цьому блюдо виходить дуже соковитим.

Перед запіканням птицю необхідно очистити від пір'я та нутрощів. У печі можна приготувати тушку птиці повністю або запекти частинами. Якщо тушка великого розміру, її слід надрізати по всьому периметру, щоб запікання проходило рівномірно. Готування займає від 50 хвилин до 1,5 години, залежно від температурного режиму.