Як зробити вялену пастрому з курки

Процес приготування домашньої пастроми з курки – всі етапи від вибору м'яса до різних способів приготування.

Ви належите до тієї категорії гурманів, яких не здивувати стравами з курки. Придбання м'ясних страв у магазині – не про вас. Ви любите риболовлю та турпоходи, але не можете взяти з собою м'ясо курки, адже воно не зберігається довго.

Якщо вам близько хоча б одне з цих тверджень, то дозвольте уявити – в'ялена пастрома з курки! Це дивовижний смак делікатес. Деякі види його приготування є продуктом тривалого зберігання. А ще його можна приготувати в будинок ашних умовах! Чи готові спробувати? Наперед – почнемо з вибору м'яса!

Як вибрати куряче м'ясо

Так як у більшості випадків приготування пастроми передбачає в'ялення, до вибору м'яса необхідно підійти дуже серйозно. Досвід кулінарів показує, що найкраще для в'ялення курки підходять філе та грудка. Якщо ви маєте намір придбати м'ясо на рику або в магазині, зверніть увагу, щоб воно було свіжим, не розмороженим.

Показниками свіжого м'яса будуть його світлий, блідо-рожевий колір, щільні та пружні м'язи, парний, трохи солодкуватий запах. Якщо поверхня курки липка, м'язи пухкі, в'ялі і відчувається затхлий запах, очевидні ознаки зіпсованого м'яса, воно вам категорично не підходить!

Коли з вибором визначились і сумнівів щодо придатності м'яса не залишилося, приступаємо до підготовки сировини.