Як замаринувати та приготувати шашлик з качки

Способи смаження шашлику з птахів. Як вибрати качку для смаження на вугіллі. Чому качку перед приготуванням потрібно маринувати. Рецепти маринадів для качки на мангалі.

Шашлик з качиного м'яса – страва, смак якої залежить від породи птиці. Для приготування на мангалі підходять индоутки. Придбати їх можна лише на ринку, в магазинах цей продукт буває рідко. Від звичайної білої качки вони відрізняються жирністю, кольором м'якоті. Важливо правильно вибрати маринад. Склад для просочення м'яса може бути виготовлений на основі оцту, соєвого соусу, пива, мінералки, кефіру.

Особливості приготування шашлику з качки

Птах на ринку може продаватися неочищеним або в потрошеному вигляді і без пір'я. Самостійно обскубти качку складно, краще купувати вже підготовлений продукт. Вдома тушку потрібно оглянути на наявність пір'їнок, волосків. Шкірку потрібно акуратно осмолити, так щоб не витопити жир. Після первинної обробки качку миють, оглядають, якщо потрібно повторно смолить.

Якщо птах продавався непотрошеним, потрібно вийняти нутрощі. Печінку, серце, шлунок залишають. Потрухи можна буде посмажити на шампурі або використовувати для фаршу. Птах можна смажити цілком або шматками.

Шашлик з качки вийде соковитим, якщо її замаринувати. М'ясо просочується від 2 до 12 години. Маринад дозволяє позбутися специфічного запаху.

Тушка нарізається так, щоб на кожному шматочку збереглася шкірка та прошарок жиру. З домашньої та дикої качки шашлик готують за однаковими рецептами. Різниця у тривалості маринування. М'ясо свійської птиці швидше просочується маринадом.

Скільки витримувати качку у складі, зазначено у кожному конкретному рецепті. Скорочувати час маринування не рекомендується. Смажити підготовлене м'ясо можна на шампурах, ґратах, в духовці.