Як приготувати філе окуня на грилі ?

Калорійність , корисні властивості морського окуня. Як приготувати маринад для запікання морського окуня на грилі. Цікаві рецепти приготування морського окуня на грилі.

Червоний окунь – нечастий гість рибних відділів продовольчих магазинів. Виною тому – нещадний вилов це надзвичайно смачної риби, що призвело до того, що багато видів сімейства потрапили до Червоної книги. Так що якщо вам пощастило зустріти морського окуня – купуйте , не пошкодуєте. Особливо смачною буде риба, приготована на грилі, але для правильного приготування потрібно знати деякі кулінарні секрети.

Склад, калорійність, корисні властивості

Як і більшість інших морських видів, окунь багатий на жирні Омега-3 кислоти, які перешкоджають утворенню на судинах, у тому числі коронарних, атеросклеротичних бляшок.

У м'ясі цієї риби міститься цілий комплекс мікроелементів, без яких нормальне функціонування клітин людського організму неможливе – від магнію та кальцію до фосфору та йоду. Не менш широко представлені вітаміни груп від А до Е, а також РР.

Незважаючи на відмінні смакові якості, калорійним морським окунем назвати не можна: у сирому вигляді 100 г м'яса містить близько 100 ккал, при запіканні на грилі калорійність практично не підвищується.

Тож рекомендувати страви з окуня, приготовленого на грилі, можна не лише гурманам, а й людям, які контролюють своє меню на предмет калорійності та БЖУ.