Як приготувати качку в тандирі – покрокова інструкція

Сьогодні ми розповімо вам про те, як правильно готувати качку у тандирі. Ви дізнаєтеся, як зробити качку соковитою при приготуванні в печі, як її правильно замаринувати і з яким соусом вона буде найсмачнішою.

Тандир – вже не екзотика на наших дачних ділянках. Тандир роблять із глини та принцип приготування в ньому аналогічний пічному. Спочатку стінки печі розігрівають, а потім вони рівномірно та довго віддають тепло їжі.

Для правильного використання тандира спочатку в нього закладають тріски, підпалюють їх та дають йому прогрітися. Потім відправляють до нього основну порцію дров, близько ⅔ від об'єму.

Готовність тандира до приготування страви визначається просто: спочатку стінки покриваються кіптявою, у міру прогріву вони біліють. Чекаємо, поки прогорять дрова, що залишилися, і можна приступати до приготування качки. У середньому на розігрів іде близько 1 години.

У страв з м'яса цього птаха безліч шанувальників у всьому світі. М'ясо качки темне, яке специфічний запах можна замаскувати маринадом чи начинкою.