Як зробити крильця KFC в домашніх умовах

Докладно про те, як зробити крильця KFC в домашніх умовах. У чому особливості та переваги цієї страви, приготовленої своїми руками. Потрібні інгредієнти. Покрокова інструкція з приготування крилець, як у KFC.

Сперечатись про те, наскільки фастфуд шкідливий для здоров'я, можна довго. При цьому мільйони чи навіть сотні мільйонів людей у всьому світі щодня відвідують ресторани швидкого харчування.

У світі існує кілька найбільш відомих брендів фастфуду. І один із них — це KFC. В даний час це один із найбільших мережевих ресторанів швидкого харчування. Є вони навіть у Росії. Причому вперше KFC відкрили на території Росії ще 1993 року у будівлі ГУМу. Тоді KFC співпрацювала з російським підприємством Росінтер. Але через фінансові труднощі, 1998 року ресторан закрили. Через 2 роки, 2000 року, на Арбаті знову з'явилася вивіска іменитого фастфуду. Тільки тепер співпрацював і вони вже з Talisfood.

Цікаво , що не всі знають, як правильно розшифровується назва компанії. Це абревіатура, що означає лише «Смажена курка з Кентуккі». Адже фірмовою стравою цього мережевого ресторану є смажена курочка.