Як зробити курку як у KFC домашніх умовах

Особливості того, як зробити курку як у KFC домашніх умовах. У чому секрети приготування ресторанів. Що потрібно для рецепту. Покрокові інструкції та корисні рекомендації.

KFC входить до найпопулярніших мережевих ресторанів швидкого харчування у світі. Численні точки відкриті США, Європі і навіть у Росії. Для багатьох KFC краще MacDonalds і Burger King. Особливо для тих, хто віддає перевагу смаженій курі очці , а не бургерам з картоплею фрі.

У КФС досить тривала та цікава історія. Але найголовніше тут те, що кожен може прийти та скуштувати смачну курочку. Причому у широкому асортименті.

Але є одна проблема. Не в кожному російському місті можна побачити ресторан КФС. А їхати кудись за сотні кілометрів, аби скуштувати курку, не завжди можливо і необхідно.

Є гарне рішення. Можна приготувати курку як KFC, але в домашніх умовах. Судячи з численних відгуків та коментарів, будинки курочка виходить не менш смачною, ніж у ресторанах швидкого харчування. Більше того, багато людей впевнені, що домашній варіант меню KFC смачніший, корисніший і дешевший.

Щодо смаків можна сперечатися, оскільки деякі вважають ресторанний варіант найкращим. І жоден домашній рецепт не здатний його перевершити. Інші впевнені у перевазі смаку саме домашньої курочки, приготовленої в стилі КФС.

А ось щодо користі та вартості перевага однозначна на стороні домашньої версії. Купити куряче м'ясо і всі необхідні інгредієнти буде дешевшим, ніж придбати ту саму кількість м'яса в одному з ресторанів мережі KFC.

Що точно потрібно зробити, то це спробувати приготувати курочку як у KFC. Для цього необхідно знати деякі секрети та особливості приготування. Залишиться лише порівняти домашній варіант з оригіналом, щоб вирішити, яка курочка в результаті виявилася смачною .