Як зробити мангал із бочки своїми руками – покрокова інструкція

Покроково про те, як зробити мангал із бочки своїми руками. Сильні та слабкі сторони такої конструкції. Що потрібно для збирання з інструментів та матеріалів. Варіанти виготовлення мангалу різних конфігурацій. Як правильно пофарбувати конструкцію.

Досить велика кількість людей проживає у приватних будинках, а також мають власну дачну ділянку. Наявність власної території дає низку додаткових можливостей та переваг. Одне з них – це можливість встановити мангал, щоб періодично радувати себе та друзів смаженим на вугіллі м'ясом, овочами та іншими смачними продуктами.

Замислюючись про встановлення мангалу, не всі бачать сенс у купівлі заводських конструкцій. Деякі надто дорогі. Інші не викликають довіри щодо міцності та довговічності. Встановлення дорогого обладнання не завжди виправдовує себе. Плюс завжди залишається ризик зіткнутися з мисливцями за металобрухтом. Так що досить часто власники ділянок віддають перевагу саморобним конструкціям.

Одним із найдоступніших, але при цьому вдалим варіантом для виготовлення є бочка. Можна взяти як стару діжку, так і купити нову. Зрозуміло, металеву.