Як зробити джерки з індички в духовці, в електросушарці та дегідрататорі

Рецепти приготування джерки з індички в домашніх умовах: в духовці, електросушарці та дегідрататорі. Детальний опис вибору інгредієнтів та варіанти смачних маринадів

Джеркі – популярна закуска в Європі та США, яка з нещодавно стала відома під цією назвою у Росії. Готують її практично з будь-якого м'яса, але, щоб менше витратити часу на сушіння, краще взяти індичку. Снеки мають високу вартість у магазинах, де їх швидко розбирають любителі пінних напоїв та далеких походів. Дешевше та смачніше можна засушити їх самостійно, вивчивши всі нюанси рецептури.

Опис приготування

Під час сушіння м'яса не можна перевищувати температуру 60-70 ° С, щоб отримати рівномірно пров'ялені шматки. Цей режим не дозволяє вбити мікроби. Тому потрібно провести деякі кроки:

  • Можна використовувати нітритну сіль, яка руйнує більшість патогенів.
  • Деякі вимочують шматки м'яса у слабкому оцтовому розчині, що також ефективно.
  • У маринадах завжди містяться різні оцти, соуси, лимонний сік, що забезпечують необхідний ефект.
  • Показує хороші результати та метод гарячого маринування, коли смужки нарізаного м'яса занурюють у заздалегідь зварений розсіл із сіллю, цукром та чорним перцем. Час витримки індички не повинен перевищувати хвилини.

Важливо! Перед приготуванням необхідно обробити весь посуд слабким розчином оцтової кислоти, а робочу поверхню з руками – антисептичними засобами.

Попередньо потрібно нарізати м'ясо поперек волокон. Щоб полегшити роботу, краще його підморозити. Товщина шматків не повинна бути менше 7 мм та більше 10 мм. Для приготування джерки з індички частіше беруть грудку, з якою легше працювати.

Іноді її перекручують, а потім видавлюють фарш у вигляді пластин за допомогою шприца кондитерського або спеціального пристрою, який продають у відділах з товарами для домашнього приготування ковбасних виробів.

Замаринувавши м'ясо, його слід трохи обсушити серветками і приступити до сушіння. Для цього можна використовувати кілька способів: в дегідрататорі, в електросушарці або в духовці. Перший варіант краще, тому що дозволяє поступово зав'ялити всі шматочки індички.

У кожному рецепті час приготування залежатиме від потужності апарату, товщини нарізки та бажаного результату.