Як зробити гриль із газового балона

Покроковий посібник з виготовлення гриля з газового балона. Особливості та види конструкції. Необхідні інструменти та матеріали, креслення та розрахунки. Етапи виготовлення гриля із газового балона своїми руками. Нюанси експлуатації та догляду.

Відпочинок на дачі або заміській ділянці міцно асоціюється з приготуванням ароматного м'яса з димком, риби або овочів. Це обов'язковий пункт культурної програми, а якщо ви проживаєте в приватному будинку, то без облаштування гриль-зони просто не обійтися . Гриль є сучасною альтернативою мангалу, це компактна піч, що використовується для приготування різних страв на вугіллі, томління та копчення продуктів.

За наявності відповідних навичок та бажання заощадити на купівлі обладнання, можна виготовити гриль своїми руками. Як основа найчастіше застосовують використані газові балони, матеріал ідеально підходить завдяки достатній товщині стінок, за рахунок чого вони здатні витримувати високі температури, а також вдалої форми та місткості ємності. Перед проведенням робіт необхідно продумати план дій, зробити креслення споруди та підготувати всі необхідні матеріали та інструменти. Газові балони виконуються з досить товстої сталі, а тому знадобляться навички роботи зі зварювальним апаратом, болгаркою, дрилем та іншим обладнанням, яке застосовується в процесі виготовлення гриля.