Як сушити персики в домашніх умовах

Перед тим, як сушити персики в домашніх умовах, слід вивчити всю користь і шкоду фрукта. Найкращі методи сушіння: у духовці, аерогрилі, електросушарці допоможуть зробити якісний продукт.

Персик має незвичайний смак. Тільки, на жаль, поласувати корисним фруктом виходить зовсім недовго. Його сезон закінчується дуже швидко. Тому важливо своєчасно заготовити продукцію про запас, щоб і в холодну пору року можна було з'їсти смачний плід. Адже він виявляє безліч корисних властивостей, необхідних організму.

Чи можливе сушіння персиків

Деякі люди досі не знають, чи можна персики сушити, і як взагалі відбувається процес. Ароматні плоди заготовляють декількома способами – за допомогою духовки, аерогрилю, спеціальної електросушарки. Або вибрати найпростіший метод – в'ялити продукцію на повітрі.

Для процесу потрібно нарізати плоди на тонкі пластини. Викласти рівномірно в один шар на деко або грати, потім встановити в електроприлад з необхідною температурою в 50 ° С і сушити близько 9-10 год. Технологія здатна змінюватися, якщо проводити маніпуляцію в аерогрилі. Де ставиться 120°С, у разі створення фруктових чіпсів – 90°С.