Як зробити шинку з індички в домашніх умовах

Є багато способів, як зробити шинку з індички в домашніх умовах. Продукт готується в каструлі, духовці або мікрохвильовій печі. Індичка доповнюється іншими видами м'яса.

Шинка з індички, зроблена в домашніх умовах, відрізняється дивовижним ароматом і смаком, оскільки до складу входять свіжі та винятково якісні продукти. Завдяки різноманітності рецептів можна створювати різні варіанти страви, поєднуючи м'ясо із прянощами, грибами та іншим.

Основні принципи приготування

Досить легко і просто вдома робиться шинка з м'яса індички. Вона повністю запікається в духовці або відварюється шматочками в мультиварці, духовці. А щоб зробити варену шинку, знадобиться спеціальне пристосування – шинчинниця. Проте вмілі господині навчилися готувати домашню продукцію без неї. Заміною пристрою стають пластикові пляшки, банки або упаковки від соків.

Шинка з індички має калорійність на 100 г продукту – 176 ккал. БЖУ: 12 г білків, 12 г жирів, 5 г вуглеводів.

З індички виходить пісний продукт. З м'яса видаляється жир і всі сухожилки. Після цього її обсушують і нарізають, згідно з рецептом, або подрібнюють за допомогою м'ясорубки. А іноді м'ясо відварюють, потім подрібнюють. Склад шинки з індички: обов'язково вода, м'ясо, паприка, часник, спеції за бажанням, петрушка.

Зварена шинка остуджується за кімнатної температури, потім ставиться в холодильник. М'ясний продукт застосовується для бутербродів та нарізки.