Як закоптити нутрію в домашніх умовах

Способи маринування та подальшого копчення нутрії в домашніх умовах. Користь, властивості продукту. Холодне та гаряче копчення нутрії.

Копчена нутрія не тільки смачна та апетитна, а й корисна. Багато в чому люди і люблять готувати її. При копченні виходить дієтичний продукт, який корисний у вживанні. М'ясо нутрії схоже на м'ясо кролика. Подібна їжа часто готується з цілющими цілями . М'ясо нутрії покращує тканини та роботу кровообігу. Щоправда, рецепти з м'ясом ссавця в нашій країні не дуже популярні, їх досить складно відшукати.

У цій статті поговоримо про те, як закоптити м'ясо нутрії, щоб вийшло смачно, апетитно та корисно!

Як засолити м'ясо перед копченням

Тушка нутрії дуже велика. Тобто готувати її одразу, у первозданному вигляді, не раціонально. Звичайно, це можна зробити, але вам знадобиться знайти величезну тару під тільце. Тому спочатку потрібно буде розділити тушку нутрії на кілька частин. Спочатку відокремлюємо голову та знімаємо шкуру. Після цього витягаємо нутрощі, акуратно вирізуючи залози.

Дуже зручно ділити тушу на 4 частини. Після них потрібно якісно вимити. Можна навіть зробити марганцевий розчин, щоб усунути всі бактерії. Після розчину марганцівки промийте м'ясо у звичайній воді.

Тепер можна приступати до засолення. Для цього нам знадобиться велика зерниста сіль, перець та лавровий лист. Найчастіше багато хто любить додавати різні спеції для смаку і відбивання запаху при готуванні м'яса. У цьому випадку не переборщуйте. М'ясо нутрії не видає неприємних запахів. Безліч спецій та приправ не потрібно. Далі нас цікавитиме питання, як замаринувати нутрію для копчення.

  • Змішуємо сіль разом з перцем та лавровим листом. Солі потрібно буде багато. Потрібно, щоб кожна частина була пристойно обсипана. М'ясо потрібно маринувати акуратно та ретельно, щоб воно не вийшло жорстким або взагалі не зіпсувалося при холодному копченні.
  • Дуже смачно виходить, якщо додавати в маринад оцет чи мінеральну воду. Іноді додають лимонну кислоту. Виходить незвичайний розсіл, зате м'ясо стає соковитим і м'яким.
  • Мариновані шматки поміщаємо в каструлю під гніть. У солі м'ясо має довго, зазвичай це займає приблизно два дні. Головне – не хвилюйтеся за пересол. Це норма для цього м'яса.
  • Коли мине певний термін, дістаньте шматки м'яса і добре промийте їх під водою. Після цього не поспішайте коптити м'ясо, йому потрібно ретельно просохнути, зайва волога нам не потрібна. Після того, як шматки стануть сухими, можемо нарешті їх відправляти коптитися .

Тепер перейдемо до способів копчення нутрії. Їх лише два: холодний та гарячий. Спершу розберемо гарячий спосіб.