Як сушити буряки в домашніх умовах – покрокова інструкція

Правила сушіння буряка в домашніх умовах: вибір сорту та плодів, підготовчі кроки та вибір способу дегідратації. Склад та корисні властивості. Як зберігати та вживати продукт.

Здавна буряк славиться своїми корисними властивостями, його додають у перші, другі страви, готують закуски та салати. У сезон заготівель у будинках, де погано зберігаються овочі у льоху чи його зовсім немає, постає питання: як ними запастися на зиму. Для консервації потрібно багато місця, але вже давно господині навчилися сушити плоди. Цей спосіб заготівлі вирішує багато проблем, про що й поговоримо далі.

Чи можна сушити буряк

Якщо є сумніви, чи можна сушити буряки, то фахівці вже давно відповіли на це питання. На прилавках у магазинах можна зустріти пакетики із сублімованими продуктами, що дозволяють швидко зварити суп удома. Серед інгредієнтів часто трапляється і цей овоч.

Сушені буряки – єдиний вихід зберегти врожай для багатьох сімей, деякі господині спеціально її заготовлюють, щоб взимку зробити з неї яскраві цукати для приготування корисних десертів.

Під час дегідратації будь-яким способом овоч втратить від 80 до 90% вологи. При цьому практично всі корисні властивості збережуться. Цього вдається досягти завдяки відсутності теплової обробки. Перед застосуванням досить просто розмочити шматочки у воді.