Як завялити кролика в домашніх умовах

Сьогодні ви дізнаєтеся секрети приготування в'яленого кролика: особливості приготування, необхідні інгредієнти, правильні в'ялення та зберігання та варіанти використання у різних стравах.

Кожна господиня дуже любить балувати своїх домочадців смачними стравами. Але так хочеться готувати не тільки смачну їжу, але ще й корисну. До таких страв можна віднести в'ялене м'ясо, яке було виготовлене на звичайній кухні. Така їжа має цілий ряд переваг : до складу не входять шкідливі консерванти, зберігається досить довго і зберігає відмінний смак, не псується і зберігає відмінний зовнішній вигляд.

Особливості приготування

Для сушіння підходять різні сорти м'яса. Ви можете взяти яловичину, птицю, свинину, також можна приготувати в'яленого кролика та ін. Однак не забувайте про те, що кожне м'ясо має свої особливості, тому процеси сушіння можуть відрізнятися.

Але деякі правила залишаються незмінними будь-якого сорту м'яса. По-перше, не варто забувати про те, що в'ялене м'ясо не піддається тепловій обробці, а це означає, що купувати його слід у перевіреного продавця. По-друге, при сушінні будь-якого м'яса використовується сіль . Фахівці рекомендують використовувати у таких випадках саме морську сіль. Пояснюється це тим, що така сіль розчиняється значно повільніше за звичайну і просолює м'ясо саме так, як потрібно.