Як зробити джерки зі свинини в дегідрататорі, електросушарці для овочів та духовці

Декілька способів приготування джерок зі свинини в домашніх умовах. Детальний опис вибору продуктів, підготовки м'яса, правильне зберігання.

Джерки зі свинини – чудовий варіант для заготівлі запасів на рибалку, полювання чи похід, а також для пінної вечірки. Сиров'ялені закуски набирають популярність з новою силою, що дає можливість господині здивувати свої кулінарними здібностями, адже немає причин віддати перевагу магазинному продукту. Так як частіше м'ясні чіпси готують з пісних видів м'яса, тут необхідно дотримуватися правил.

Що потрібно для приготування

В'ялене м'ясо тонкими шматочками готували індіанці, просушуючи його на сонці. Наразі існує сучасна технологія, що дозволяє прискорити цей процес, а також додати закусці нові смаки.

М'ясо

Свинина – досить жирне м'ясо, що не бажано для процесу в'ялення, тому що жир заважає волокнам втрачати вологу і може швидко згіркнути. Саме тому необхідно вибирати шматки, що містять менше сала. Для чіпсів підійде:

  • карбонат;
  • лопатка;
  • Вирізка.

Калорійність таких шматків на 100 г становить 160 ккал, а у в'яленому вигляді в середньому – 258 ккал.

Важливо! Купувати свинину потрібно лише у спеціалізованих відділах, де є сертифікат якості, або на ринках, де за якістю стежать ветеринарні лікарі та СЕС.