Як замаринувати та приготувати шашлик з індички

Як зробити правильний маринад для грудки індички на шашлик. Як посмажити гомілки індички на мангалі цілком. Як приготувати шашлик з індички в духовці і на сковороді.

Шашлик з індички на смак схожий на дичину, а волокниста структура м'яса нагадує ніжну телятину. Причому смак жирнішого стегна відрізняється від грудки більшою насиченістю і особливим маслянисто-горіховим ароматом. Тому різні частини індички готують по-різному , тоді шашлик з неї вийде соковитим і апетитним.

З якої частини готувати шашлик

Індичка цікава тим, що містить багато білка та мало жиру. Якщо смажити як завжди, шашлик загрубіє ще до готовності. Тому важливо правильно замаринувати індичку і не пересмажити.

Калорійність грудки 114 ккал, в стегенцях міститься 144 ккал. Тому для шашлику з індички вибирайте гомілки або стегна, калорійність яких вища. Їх простіше не пересушити. Гомілки обробляють на філе, або запікають повністю на кісточці, але довше.

Калорійність шашлику з індички збільшується через соуси та жирні маринади.

Філе грудки сухіше, маринуйте не менше 3 годин, якщо збираєтеся смажити стейками. Покладіть зверху загорнуту у фольгу цеглу як прес.

Шашлички з філе грудки, нарізаного дрібними шматочками, обсмажте 10 хвилин на вогні. М'ясо схопиться скоринкою, яка захистить від пересушування.

Порада: купуйте охолоджену індичку, із замороженої шашлик вийде жорстким.