Як приготувати баранячу корейку на мангалі за кількома рецептами

Дізнайтеся, як правильно приготувати корейку з баранячого м'яса на мангалі. Прості рецепти приготування баранячого шашлику, з якими впорається навіть новачок.

Корейка – м'ясо, яке розташоване в районі ребер баранчика. Незважаючи на велику кількість кісток, саме тут знаходиться м'яке і ніжне, соковите м'ясо, смак якого дозволить надовго запам'ятатися пікніку. Готувати його на мангалі – одне задоволення, а враховуючи велику кількість рецептів, кожен знайде собі спосіб приготування цієї страви до смаку.

Опис приготування

Шашлик з баранячої корейки легко зможе приготувати навіть новачок. Головна умова – зробити гарний маринад. Досвідчені господині рекомендують цибульний, як для звичайного шашлику. У результаті ви отримаєте м'ясо з насиченим смаком, просочене димком.

Подавати таку страву можна як на шампурах, так і на тарілках. Тим, хто хоче взагалі поринути в атмосферу вірменської кухні, рекомендують заздалегідь запастися лавашем. Загорнувши баранячий шашлик у тонкі шматочки коржика і додавши зелень і гранат, ви відчуєте тонкість смаку приготованого м'яса і відчуєте найбільше задоволення.

Дуже важливо підготувати інгредієнти для приготування м'яса. Саме від них залежить смак кінцевого продукту та задоволення, яке ви отримаєте від страви. Тому необхідно вибирати тільки свіже м'ясо високої якості для приготування шашлику та не заощаджувати на овочах, які будуть використовуватися в маринаді.

Важливо: при виборі баранини для шашлику обов'язково звертайте увагу на її забарвлення. Він має бути яскраво-рожевого забарвлення. Якщо ви виявите, що м'ясо потемніло або обвітрілося, ні в якому разі його не беріть. Також зверніть увагу на запах – він має бути нейтральним. Якщо м'ясо вибирається з жирком, він повинен бути жовтого чи коричневого кольору.