Як замаринувати та приготувати шашлик з курячих стегон

Особливості приготування курячих стегн, варіанти та види їх маринування для шашлику, різні види рецептів маринадів, щоб курочка вийшла соковитою та апетитною.

Усі люблять шашлики, але не кожен уміє їх готувати. Щоб по-справжньому насолодитися смаком м'яса на мангалі, потрібно знати, як правильно підготувати маринад, яке м'ясо слід брати, а яке – ні, і багато іншого, щоб шашлик вийшов соковитим і сподобався кожному . У цій статті розкриємо всі таємниці приготування курячих стегн.

Секрети готування

Курячі стегна нескладно приготувати і посмажити на мангалі, тому багато хто робить вибір на їхню користь. Якщо правильно посмажити шашлик з курячих стегенець, м'ясо вийде ніжним та ароматним. Шкірка допоможе втримати сік, а сама перетвориться на хрустку скоринку. Для отримання такого результату необхідно знати деякі особливості при смаженні стегенець.

  1. Не варто купувати заморожене м'ясо. Його не можна попередньо розморожувати, оскільки смак шашлику зіпсується через розрив м'ясних волокон.
  2. Слідкуйте, щоб під куркою не з'являлися язички полум'я, оскільки сильний жар швидко висушує м'ясо, з'являється ймовірність його пригорання та обвуглювання.
  3. Курку не можна смажити зі шматочками цибулі, що залишилися від маринаду. Вони моментально пригорять на багатті, зробивши смак шашлику гірким, а запах різким та неприємним.
  4. Гілки плодових дерев чудово підійдуть для розпалу, а при згорянні виділяють приємний аромат.
  5. Цибуля не випадково використовується майже у всіх маринадах, рахунок виділення ним соку м'ясо стає соковитішим. А для більшої соковитості можна додати масло, головне, щоб воно не мало запаху, інакше м'ясо набуде неприємного присмаку.