Як приготувати шашлик зі свинини в духовці – на шпажках, у фользі, у рукаві для запікання

Приготуйте шашлик зі свинини у духовці із запахом багаття. Дізнайтеся про секрети приготування домашнього шашлику. Розглянуто варіанти шашлик на шпажках, у фользі, рукаві.

Шашлик – це смажене м'ясо на рожні. Але необов'язково готувати його на справжньому вугіллі. Приготуйте шашлик зі свинини у духовці, користуючись нашими рекомендаціями. У вас вийде справжній шашлик із запахом багаття. При цьому вам не потрібно нікуди їхати, залежить від погоди, займатися розведенням мангалу, а все необхідне знаходиться під рукою.

Секрети приготування домашнього шашлику

Домашній шашлик відрізняється від приготовленого на мангалі:

  • відсутністю специфічного аромату багаття;
  • Приготуванням без традиційних шампурів.

Щоб шашлик у духовці зі свинини вийшов як на мангалі, є кілька секретів.

  1. Наріжте жменьку тріски з гілок фруктових дерев або купіть готові. Складіть їх у форму з фольги. Покладіть деко на нижній ярус вже розігрітої до максимальної температури духовки. Підпаліть тріски газовою запальничкою. Не забудьте відкрити вікно та увімкнути витяжку. Коли тріски розгоряться, закрийте духовку. Без кисню вогонь згасне, а густий ароматний дим залишиться.
  2. Щоб м'ясо не всихало, наріжте менше, ніж на звичайний шашлик. Почніть запікати при високій температурі, потім зменшіть її для рівномірного пропікання в середині, а наприкінці увімкніть режим гриль для підсмаженої скоринки.
  3. Під шашлик налийте воду. Пара не дасть м'ясу усихати. Для аромату додайте вино, ароматні трави, цитруси.
  4. Замість стандартних шампурів придбайте короткі або використовуйте дерев'яні шпажки.
  5. Під шашлик встановіть лист з фольгою, щоб його не довелося відмивати від жиру, що присохнув.