Як замаринувати та приготувати шашлик з баранини

Докладно про те, як замаринувати та приготувати шашлик із баранини. Особливості баранячого м'яса для приготування шашлику, його калорійність та користь. Як правильно вибрати м'ясо. Способи усунення специфічного запаху. Популярні рецепти шашлику з баранини.

Шашлик – це універсальна страва, яка не має чіткої національної прихильності. Хоча традиційним вважається саме шашлик із баранини. Передбачається, що вперше цю страву почали готувати у Туркменістані.

В даний час м'ясо на вугіллі з використанням шампурів може бути найрізноманітнішим. У східних країнах прийнято використовувати баранину та молоду ягнятину. У Росії, країнах СНД та в Європі в основному використовують свинину та яловичину. Варіацією на шашлик з читається курка та риба. Деякі навіть називають шашликом смажені на мангалі гриби та кабачки, вважаючи це овочевим видом шашлику.

Але якщо повернутись до витоків, коли існував Шовковий шлях, величезні торгові мережі, саме Туркменістан виступав тим самим місцем, яке пов'язувало торговців з Азії та Європи. Саме з тих часів і бере свій початок традиційний шашлик із баранини.

Часу пройшло дуже багато, але уподобання людей не змінилися. Досі справжні поціновувачі вважають баранину найкращим м'ясом для приготування смачного та правильного шашлику. Особливий аромат і незабутній смак пряме тому підтвердження.