Як приготувати свинячу кермо на мангалі |

Прості рецепти для свинячої керма для приготування на мангалі. Поради щодо вибору м'яса для приготування на грилі у фользі і без неї, нюанси смаження, різні варіанти маринадів.

Свиняча рулька – це верхня частина стегенця, яка сусідить із плечовим суглобом. Саме на кермі один з найтовстіших шарів м'яса. Нерідко він пронизаний жировими прошарками, тому після приготування на мангалі виходить дуже соковитий та ніжний шашлик.

Секрети приготування свинячої рульки

Щоб приготувати свинячу кермо на мангалі, важливо знати кілька правил:

  1. Щоб рулька стала м'якою і податливою, перед смаженням її можна відварити в бульйоні з додаванням лаврового листа та спецій. Тоді її не тільки легше ділитиме на порції, але й часу на смаження піде набагато менше. Достатньо буде лише злегка запекти свинину над вугіллям до появи золотистої скоринки.
  2. Перед смаженням обов'язково зробити ромбоподібні надрізи по всій поверхні шкіри. Це робиться для того, щоб витопити надлишки жиру та скоротити час приготування.
  3. Готувати рульку потрібно на дуже спекотному вугіллі – інакше вона просто не пропечеться повністю.

Запекти кермо на мангалі нітрохи не складніше, ніж стандартний шашлик. Головне – вибрати відповідний шматок і замаринувати одним із запропонованих нижче способів.