Як замаринувати та приготувати печериці на мангалі

Смачні та прості рецепти маринаду для печериць. Правила смаження на мангалі під соєвим соусом, сметаною, винним оцтом. Секрети приготування у фользі із сиром та іншими сезонними овочами.

Печериці – гарний гарнір для м'яса чи риби на грилі. Також гриби можна приготувати з будь-якими іншими овочами – томатами, баклажанами, кабачками. Печериці вигідно відрізняються від інших грибів тим, що швидко маринуються під будь-яким недорогим соусом – сметанним , винним або майонезним.

Як замаринувати печериці для шашлику

Печериці можна маринувати як з ніжками, так і окремо капелюшки. У другому випадку гриби вийдуть ніжнішими та соковитішими. Є два основні способи маринування: гарячий та холодний.

Гарячий маринад – це засолювання печериць у розсолі з додаванням оцту та цукру. Це найскладніший рецепт приготування, тому рідко використовується для шашлику. Набагато простіше замаринувати гриби під будь-яким холодним соусом – майонезом, сметаною чи білим вином.

Як замаринувати гриби для шашлику. /embed/j1Fg1bIdcOU?feature=oembed" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen="">