Найкращі рецепти приготування баклажанів на мангалі

Як вибирати та обробляти баклажани перед маринадом. Різноманітні рецепти страв з баклажанів, приготованих на багатті або на мангалі: вірменськи, фаршировані, у фользі та інші.

Незважаючи на те, що основною стравою для заміського пікніка є м'ясо або риба, овочі можуть стати відмінним доповненням літнього відпочинку. З них можна зробити дуже смачне асорті, проте сьогодні поговоримо про те, як правильно приготувати на багатті бак лажани . Коли вони пропікаються, то можуть порадувати нас ні на що не схожим чудовим ароматом та неповторним смаком.

Що потрібно знати перед приготуванням

Зі звичайних синеньких баклажанів може вийти чудова страва, особливо якщо їх правильно замаринувати. Для приготування краще вибирати молоді плоди, в яких геть-чисто відсутня гіркота. Якщо все-таки довелося працювати зі зрілими овочами, то спочатку у них видаляються хвостики, а потім вони відмочуються протягом години в солоній воді.

Здорові плоди для шашлику виглядають блискучими і навіть блискучими, а не скрюченими або зморщеними. Не потрібно купувати сині, що мають які-небудь недоліки на шкірці. Більші беруть для приготування ікри, а для запікання або смаження цілком краще брати невеликі — вони виходять особливо смачно. Однак бувають ситуації, коли в руки до господині потрапляють овочі, що переспіли, а тому мають гіркоту.

Є кілька способів видалити гіркоту з баклажанів за допомогою підручних засобів. Можна покласти їх на кілька хвилин у киплячу воду. Інший варіант – покласти на 30 хвилин у каструлю з солоною прохолодною водою, а потім добре віджати, перш ніж маринувати .