Як закоптити зайця в домашніх умовах

Способи копчення зайця натуральним димом у домашніх умовах. Склад зайчатини, користь та шкода вживання. Як правильно підготувати заяче м'ясо до копчення. Методи копчення в гарячій коптильні, холодним способом, в духовці та приготування варено-копченого зайця.

Заєць є найпоширенішим видом дрібної дичини та частим трофеєм мисливців, якого, крім того, що здобути, потрібно ще й правильно приготувати. Зайчатина – корисний дієтичний продукт і готувати його можна у різний спосіб. М'ясо зайця жорсткіше і суші, ніж кролятина, що пов'язано з умовами проживання та способом життя тварини, проте якщо знати нюанси приготування зайчатини, вона стане чудовою делікатесом та головною стравою на вашому столі до будь-якого свята.

Дуже смачним виходить заєць у копченому вигляді. Копчення можливе і в домашніх умовах, при цьому важливо підготувати тушку до процесу правильно замаринувати. Навіть без досвіду, дотримуючись рекомендацій, можна виконати завдання і порадувати найсмачнішим катесом своїх близьких і гостей.