Як коптити баранячий курдюк у домашніх умовах

Секрети того, як коптити баранячий курдюк у домашніх умовах. Що це таке та як його вживати. Рецепти для засолювання та маринування. Способи приготування шляхом копчення. Особливості зберігання готового копченого курдюка.

Не всі розуміють, що ж таке курдюк і навіщо його коптити взагалі. Так називають підшкірні жирові відкладення, розташовані в районі крижів. Це специфічне відкладення, яке є у всіх порід овець.

Основне середовище їхнього проживання їх Чеченська республіка, Казахстан, Азербайджан і Узбекистан. Роль курдюка така сама, як і у верблюжого горба. У ньому зберігається великий обсяг поживних речовин. За потреби тварини використовують його. Це актуально за поганих погодних умов або у разі відсутності корму.

Копчене курдючне сало може використовуватися як самостійний делікатес або додаватися в каші, супи, картопляні та інші страви. Тут уже все залежить від особистих уподобань. Не всі розуміють цей продукт, оскільки він відрізняється специфічним запахом. Але якщо правильно приготувати, ваше уявлення про курдюка точно зміниться.