Як закоптити бекон в домашніх умовах

Що таке бекон та його харчова цінність. Як правильно вибрати свинину для копчення та підготувати її. Способи копчення на коптильні та мангалі. Умови зберігання копченого бекону.

Це один із найвишуканіших і найпопулярніших способів приготування свинини, який вважається справжнім делікатесом. Він може вживатися не тільки як самостійна страва, але й широко використовуватися в різноманітних асортиментах м'ясних. Подивимося докладніше, як він готується і чи можна коптити його в домашніх умовах.

Що таке бекон

Копчений бекон є справжніми ласощами у вигляді шарів сала і м'яса, що чергуються, які вирізають із свиней спеціальних порід. Для цього їх годують зерном, куди входить особливий білковий компонент. Завдяки спеціальному раціону та іншим секретам догляду відбувається утворення сально-м'ясних шарів, які перетворюються на напівфабрикат. Надалі його можна піддати копчення або іншим способам обробки, які вимагають від кулінара виконання певних рекомендацій щодо технології приготування .

Нарізка копченого бекону

Ці універсальні м'ясні ласощі подобається навіть досвідченим гурманам, проте важливо дотриматися технологічних вимог, щоб не отруїтися. Однією з найсмачніших страв є глазуня з беконом, проте її можна брати на бутерброди, обсмажувати з картоплею або загортати в неї сухіше куряче філе. Такий делікатес можна дрібно нарубати і додати в м'ясний фарш для того, щоб вони насочилися запахом та ароматом диму.

Якщо витоплювати його, то жир, що вийшов, можна подавати з кашею або використовувати для приготування підливи. Слід врахувати, що даний продукт є досить калорійним і містить не менше 350 ккал на кожні 100 грамів, тому для повсякденної години того вживання він не дуже підходить.