Як правильно закоптити бобра

Чим корисне боброве м'ясо. Особливості оброблення, маринаду та засолювання. Як закоптити бобра гарячим, напівгарячим та холодним методами. Як приготувати смачні боброві хвости.

Бобер добре відомий у нашій країні і є напівводним гризуном. Його м'ясо вважається дієтичним та навіть лікувальним. На окрему увагу заслуговує технологія копчення м'яса бобрів, про яку детально йтиметься далі.

Калорійність склад та корисні властивості

Одним з основних способів приготування цієї водоплавної тварини вважається копчення бобра. На думку гурманів, воно нагадує за смаковими якостями телятину, але є м'якшим та ароматнішим. До того ж вміст білка в ньому ще вищий, а це один із необхідних складових у людському харчуванні. У дорослих особин м'ясо темніше і в ньому міститься більше пігментів.

Що стосується вмісту корисних речовин, то цей продукт особливо багатий на вітаміни з групи В. З мікроелементів в ньому дуже багато селену, заліза, міді, цинку, фосфору. Калорійність його становить 212 ккал на кожні 100 г м'яса. Бобрятина цінується з кулінарної точки зору не лише змістом корисних елементів. Цей гризун харчується рослинною їжею.