Як закоптити вугра в домашніх умовах

Поради про те, як закоптити вугра в домашніх умовах. Особливості та властивості цієї риби. Її обробка та засолювання. Можливі способи гарячого та холодного копчення. Як правильно зберігати вугра після приготування.

Вугор є незвичайним та вкрай екзотичним морепродуктом. Деякі пробували його лише як компонент ролів. Риба відрізняється незвичайним зовнішнім виглядом та такими ж нестандартними смаковими характеристиками.

Усього налічується близько 20 різновидів вугра. У тому числі японський, африканський і балтійський. Довжина риби сягає 2 метрів. Але в річках особини подібних розмірів трапляються вкрай рідко.

Тіло відрізняється циліндричною формою, є стискування з боків. Голова невелика. Натомість вугор відрізняється наявністю 2 рядів дуже гострих зубів, оскільки риба належить до категорії хижаків.

Це цікавий варіант копчення. Перед приготуванням вугра важливо пам'ятати, що його тіло покривається спеціальним слизом. Її шар великий та щільний. Вона потрібна, щоб захистити істоту від посухи, а також запобігати пошкодженню при вивченні дна і під час полювання .