Як приготувати шашлик зі свинини в соєвому соусі.

Що додати до маринаду для шашлику зі свинини, щоб було смачно. Є багато різних варіантів: аджика, імбир, цибуля, лимонний сік чи навіть майонез. У статті найсмачніші рецепти у соєвому соусі.

Шашлик зі свинини в маринаді із соєвого соусу є рецептом, який нещодавно вважався ексклюзивним секретом спеціалізованих ресторанів. Однак тепер доступ до рецептів маринаду на будь-який смак доступний усім досвідченим і не дуже любителям м'ясних страв . Всім поціновувачам гострих, солодких, кислих варіантів маринаду ця добірка рецептів присвячується.

Особливості приготування

Приготування маринаду для шашлику, особливо з додаванням соєвого соусу, пов'язане з дотриманням основних принципів. Наприклад, для створення густішого маринаду до нього додають крохмаль.

Для більшої незвичайності та різноманітності смакової гами можна додавати різні прянощі. Також допускається додавання моркви, яблук та помідорів.

Приготування маринаду на основі соєвого соусу, як правило, не вимагає додавання солі. Оскільки соус із сої і сам вже досить солоний, можна легко зіпсувати смак додаванням додаткової солі, те ж стосується комплексних сумішей трав, в яких присутні сіль .

Для максимального просочення м'ясо найкраще залишати наскільки можна на всю ніч.

Розм'якшення свинини під дією сої відбувається досить швидко, проте для ще більшого прискорення процесу можна додавати вино або сік лимона.

Посуд , в якому готується маринад, повинен бути зі скла, кераміки або нержавіючої сталі. У жодному разі не можна використовувати алюмінієві миски, інакше кислі продукти у складі маринаду при контакті з алюмінієм можуть утворити речовини, які виявляться шкідливими .

Важливою умовою є також якість м'яса. Найкраще вибирати молодше м'ясо, а безпосередньо при готуванні брати свіжі шматки, а не заморожені з морозильної камери.