Як вялити плотву в домашніх умовах

Описано 2 способи посолу плотви в домашніх умовах, варіанти сушіння в різних приміщеннях, влітку та взимку. Правильне зберігання забезпечить якісним продуктом на тривалий час

Плотву відносять до одного з найпоширеніших видів риби в Росії, яку рибалки в'ялять самостійно в домашніх умовах. Тарань і вобла – популярні її підвиди, їх виловлюють рибалки цілий рік, заготовляють та пригощають гостей за склянкою пива. Є свої нюанси в рецептах, до них потрібно поставитися серйозно, щоб досягти відмінного результату та виключити зараження гельмінтами, отруєння неякісним продуктом.

Плотва в'ялена: калорійність

Калорійність в'яленої плітки в середньому становить 150 ккал на 100 г, при цьому вона містить велику кількість білка (майже 22 г на ту ж масу). Але ці показники можуть трохи змінюватися, так як залежать від часу улову, якості сушіння тушок після засолки .

У м'ясі риби містяться вітаміни А, В1, В2, С, Е та РР. Крім цього, поліненасичені жирні кислоти, що входять до його складу, підтримують здоров'я судин, мозку та ендокринної системи. Але потрібно пам'ятати, що такий продукт містить багато солі, що не допоможе вживати при багатьох проблемах шлунково-кишкового тракту. У будь-якому випадку вживати в'ялену страву слід у невеликих кількостях.