Як сушити яблука в домашніх умовах – у мікрохвильовій печі, духовці, електросушарці, на нитці та сонці.

Як правильно сушити яблука на зиму: способи заготівлі, попередня підготовка, час сушіння, визначення готовності та правила зберігання.

Ось що говорять про яблука наукові видання: яблуко — соковитий плід яблуні, який вживається в їжу у свіжому та запеченому вигляді, служить сировиною в кулінарії та для приготування напоїв… Просто скажемо, не дуже романтично, можна замінити на картоплю, і в принципі нічого не зміниться.

Насправді яблуко – це чарівний фрукт, подарований людині природою для отримання насолоди смаком, довголіттям та збереженням здоров'я. Крім того, вони недорогі та доступні, продаються практично в кожному магазинчику. А ще яблуні ростуть і плодоносять на наших садових і присадибних ділянках, за винятком тільки районів Крайньої Півночі. І ось настала осінь, урожай зібраний, варення, джеми, соки і компоти наварені, і перед власником саду постає непросте питання: куди подіти врожай, що залишився?

Відповідь проста: сушити! Сухофрукти – смачний і корисний продукт, є універсальною заготівлею на зиму, який використовують для приготування компотів та морсів, а також він легко виступає в ролі самостійної страви.