Як засушити апельсин у домашніх умовах

Як правильно засушити апельсини власноруч. Поради щодо вибору свіжих плодів для подальшого сушіння. Як підготувати та обробити цитрусові. Основні способи приготування сушених апельсинів

Зустріти сушені апельсинові кружечки можна на фотографіях з гарною та оригінальною випічкою, тортами, у наборах корисних ласощів. Це універсальний продукт, який може бути як декором, так і їжею. Цитрусові власними силами дуже корисні. Видалення вологи шляхом сушіння дозволяє зберегти максимум корисних властивостей.

Звичайно , не всі розуміють смак сушених апельсинів. Але переоцінити користь такого продукту справді складно. Та й прикрасити святковий торт також можна в домашніх умовах.

Калорійність

Якщо ви турбуєтеся про фігуру, зловживати сушеними апельсинами з додаванням цукру не варто. Але об'єктивно багато їх з'їсти не вдасться.

Калорійність свіжого плоду становить близько 35-40 ккал на 100 г. У сушеному вигляді калорійність підвищується до 240 ккал.

За рахунок дегідратації, тобто процесу видалення вологи, продукт, що складається в основному з води, втрачає більшу частину своєї маси. У середньому вага апельсина після сушіння зменшується у 10 разів. І це щонайменше. Виходить, що з 1 кілограма свіжих апельсинів можна отримати не більше 100 грамів сушених кілець. Але саме в цьому фруктовому сухарі знаходиться неймовірний аромат, смак і величезна користь для організму.

Висушувати апельсини можна різними способами. Починаючи від сучасних електросушарок і духовок з режимом конвекції, закінчуючи мікрохвильовою піччю і сушінням просто неба, на сонці.

У порівнянні зі свіжими цитрусовими, сушені аналоги мають куди більш тривалий термін зберігання. За умови забезпечення належних умов, кільця залишаться смачними та корисними протягом цілого року.