Як сушити кумкват

Що таке кумкват. Як можна засушити його у домашніх умовах. Користь та шкода сухофруктів, калорійність. Чому кумкват різнокольоровий? Способи сушки без професійного обладнання. Як їсти і зберігати сушений кумкват правильно.

Якщо ви шанувальник екзотичних сухофруктів, то обов'язково варто скуштувати сушений кумкват. Це досить маловідомий фрукт у Росії, який містить величезну користь. Плюс є смачним та незвичайним.

Вживати його можна в сушеному та у свіжому вигляді. Якщо свіжі плоди вже не дивують ваші смакові рецептори, спробуйте їх засушити. Це можна зробити навіть у домашніх умовах.

Знайомство з сушеним кумкватом

Зростає кумкват на території кількох держав:

  • країни Близького Сходу;
  • Південна Америка;
  • Японія;
  • Китай.

Належить до сімейства цитрусових. Дуже красивим є саме дерево. Це вічнозелена рослина, що має округлу крону. При цвітінні з'являються білі квіти.

Якщо ви не знаєте, як виглядає свіжий або сушений кумкват, просто подивіться на фотографії. Це маленькі витягнуті плоди оранжевого кольору. У діаметрі зазвичай не перевищують 3 см. Плоди трохи нагадують апельсини. Хоча розмір помітно менший, а форма витягнута .

Якщо говорити про смак, то сушений і свіжий кумкват нагадують мандарин.

Особливість плодів кумквату у цьому, що їсти можна як м'якоть, а й шкірку. Вона солодкувата і має легку гіркуватість.

Все частіше у продажу можна зустріти цей екзотичний продукт. Його продають у сушеному та свіжому вигляді. Незважаючи на те, що продукт практично повністю позбавлений вологи, у ньому зберігається величезна користь.