Як сушити тютюн у домашніх умовах – підготовка, потрібний час, найкращі способи сушіння

Як правильно сушити свіжий тютюн у домашніх умовах. Як підготувати тютюн до наступного сушіння. Що і як збирати, коли. Актуальні домашні способи приготування тютюну. Навіщо потрібна ферментація та як її провести.

Якість нинішніх цигарок залишає бажати кращого. Читати лекції про шкоду куріння не будемо. Зате розповімо про те, як можна самостійно, в домашніх умовах зробити високоякісний сушений тютюн.

Так виходить абсолютно натуральний продукт для куріння, де немає шкідливих домішок. Вирощування рослини для особистих потреб, ви не порушуватимете закон. Та ще й непогано заощадите сімейний бюджет на покупці фабричних цигарок.

Як правильно заготувати тютюн

Тютюн хороший тим, що ця рослина не вимагає ретельного та постійного догляду. Навіть ті люди, які не мають багатого досвіду в городній справі, без особливих проблем зможуть виростити справжній тютюн.

Інше питання – його подальша переробка. Поширеною помилкою є повне зрізання куща. Деякі залишають збір на осінь, очікуючи, коли рослина буде повністю готовою. Врахуйте, що у складі рослини концентрація нікотину постійно змінюватиме свої значення. І процес сушіння має низку особливостей.