Як сушити імбир у домашніх умовах – властивості, зберігання, використання

Правила сушіння імбиру в домашніх умовах: природним способом, в духовці, електросушарці, аерогрилі, мікрохвильовій печі. Корисні властивості прянощі, варіанти зберігання та використання.

Імбир славиться по всьому світу своїм пряним смаком, який покращує смак багатьох страв, і корисними властивостями, оспіваними ще за давніх часів знаменитими мудрецями з Індії та Китаю. Не секрет, що тривалість життя в цих країнах вища за середню по всьому світу . У магазинах його можна завжди знайти на прилавках у свіжому та сушеному вигляді. Навіщо витрачати великі гроші за товар сумнівної якості, якщо його можна легко заготовити самостійно!

Для чого сушити імбир

Свіжий імбир не такий гострий, але ароматніший, ніж висушений корінь, який досить пряний і пекучий на смак. Якщо перший додають в основному в закуски та перші страви, то порошок входить до складу прянощів для випічки та тушкованого м'яса.

На прилавках часто можна зустріти сушений імбир, що містить різні домішки, тому багато хто не довіряє виробникам. У домашніх умовах у господині є можливість контролювати весь процес дегідратації, що дає впевненість як продукт. Особливо це актуально, якщо його вирішено використовувати для профілактики або лікування захворювань, зокрема у дітей.