Як приготувати шашлик з кети на мангалі – кілька найкращих рецептів

У цій статті ми розповімо про процес приготування шашлику з кети на мангалі: як вибрати рибу, який вибрати маринад, з чим поєднувати і як правильно посмажити.

Кета стоїть другою у списку за популярністю з лососевих риб. Тому процес її приготування на мангалі цікавить багатьох наших читачів.

Страви з кети є легкими та дієтичними. А шашлики з кети вважаються не тільки простими у виготовленні, але й неймовірно смачними. І сьогодні ви дізнаєтесь, як засмажити їх на мангалі.

Вибір та підготовка кети

Для шашлику з цієї риби іноді використовується і ціла тушка кети, але, в основному, шашлик із кети робиться зі шматочків стейку, або філе.

Важливо знати: при приготуванні цілої риби її потрібно заздалегідь змастити олією. Це дозволить уникнути прилипання до ґрат.

Риба не повинна бути замороженою. Розморожувати кету необхідно шляхом приміщення нижнього відділу холодильної камери. Такий спосіб розморожування дозволить зберегти властивості риби: поживність та смак.

Варто враховувати, що для розморожування риби необхідно щонайменше 10 годин. І якщо приготування шашлику заплановано наступного дня, то розморожувати потрібно вже з вечора.

М'ясо риби має бути соковитим та м'яким. Поперечні надрізи на тушці кети дозволять промаринуватися рибі краще.