Як замаринувати та приготувати сосиски на мангалі

Втомилися готувати сосиски одним і тим же способом? Існує безліч варіантів різноманітних рецептів приготування смачних ковбасок та сосисок. Для маринаду не потрібно великої кількості інгредієнтів.

Іноді навіть найсоковитіший шашлик може набриднути. Хочеться чогось нового. Хто б міг подумати, що для різноманітності закусок для пікніків та виїздів на природу можна використовувати прості сосиски. Така страва не вимагатиме великих зусиль при готуванні і вийде незрівнянно смачною.

Приємно й те, що не доведеться готувати будь-що довго заздалегідь. Все необхідне можна закупити, і одразу смажити на багатті, а перед подачею нехитро прикрасити. Ось так просто і легко, але оригінально та смачно.

Поради щодо вибору

Кінцевий смак готової закуски залежить від вибраного продукту, його якості та виду. Варіанти сосисок, які можна вибрати:

  • З курки – смажене м'ясо виходить дуже м'яким і має приємний аромат, такий варіант добре підійде як дієтичний варіант закуски;
  • Свинячі – виходять з великої кількості жиру та соку, дуже насичені, ідеально підходить для приготування на мангалі;
  • З яловичини або баранини – такі заготовки будуть смажитися довше, але смак буде коштувати того, вони вийдуть соковитими та пряними.

Оптимальними варіантами можна вважати свинячі або яловичі сосиски, які будуть добре піддаватися обробці, і в результаті вийдуть ароматними та апетитними.