Як приготувати шашлик з конини – кілька найкращих рецептів

Дізнайтесь кілька простих рецептів, як приготувати справжній кінський шашлик. Читайте основні секрети приготування найсмачнішого шашлику з конини не лише на багатті, а й у духовці.

Добре вимочена конина – це ніжне та соковите м'ясо. Незважаючи на це, її використовують дуже рідко у приготуванні шашлику. Більшою мірою це пов'язано з її специфічним смаком, також багато хто не визнає конину як продукт, оскільки вважають коней абсолютно не м'ясними тваринами. Проте справжнім гурманам важко відмовитись від можливості спробувати справжній делікатес. Про те, як його правильно приготувати, йтиметься далі.

Особливості приготування

Шашлик з конини вийде ніжним та смачним, якщо враховувати всі нюанси його правильного приготування. У будь-якому випадку, оскільки саме собою м'ясо жорстке, щоб не виникало незручностей під час вживання страви, вкрай рекомендується його відбити. Тільки після цього шматочки замочуються в маринаді та придатні до приготування.

Зробити це можна як на звичайному мангалі, так і в печі прямо у вашому домі. Але найсоковитіший делікатес виходить саме за участю деревного вугілля. Тоді м'ясо просочується приємним «димком» і по-справжньому тішить вишуканим смаком.