Як приготувати тріску на мангалі

Як правильно вибрати тріску, приготувати маринад, способи приготування риби на мангалі – найкращі рецепти на всі випадки життя.

Тріска – дієтичний продукт. Збереження смакових якостей та корисних компонентів залежить від способу приготування. Смажена на мангалі риба вийде соковитою та смачною. Вона прикрасить собою святковий стіл чи порадує домочадців за вечерею.

Як вибирати тріску

Наскільки смачною буде приготовлена страва, багато в чому визначається якістю риби. Тому до вибору та купівлі товару слід поставитися з усією відповідальністю.

Правильно заморожена тріска та через тривалий час зберігання після розморожування збереже початкові якості. При покупці розмороженої риби потрібно натиснути на тіло. Якщо місце натискання відновилося швидко, то продукт свіжий. Чим довше м'якоть повертатиметься у вихідне положення, тим старіша риба.

Інформативний щодо цього і зовнішній вигляд. Свіжий продукт матиме однорідний колір. Якщо м'ясо волокнистої консистенції, це сигнал, що попереджає про неодноразове розморожування.

Найкраща частина тушки – філе зі спинки. Цей делікатес ще називають лойною.

За філе тріски можуть видавати більш дешеві види риб. Щоб не бути ошуканим, рекомендується запитувати у продавця сертифікати, що підтверджують якість товару.