Як приготувати шашлик у томатному соку

Шашлик – улюблена страва, яку готують на природі. Розглянемо рецепт приготування шашлику у томатному маринаді.

Шашлик – це улюблена страва дорослих та дітей. Більшість людей готують м'ясо саме на природі у компанії своїх родичів та друзів. Щоб здивувати компанію, ми вигадуємо незвичайні рецепти маринадів. Найпростішим у приготуванні є маринад із соку свіжих томатів. Замариноване м'ясо вийде неймовірно соковитим, ніжним і смачним і набуде насичений червоний відтінок.

Особливості приготування

Щоб приготувати ідеальний шашлик, одного знання рецепту буде недостатньо. Ваш результат буде залежати від багатьох факторів, що впливають на м'ясо.

Існує безліч нюансів, яких необхідно дотримуватись у процесі приготування томатного маринаду. Акцентуйте на них вашу увагу і ваш шашлик ніколи не зіпсується.

  1. Використовуйте лише натуральний сік або свіжу томатну пасту. Вони мають бути насиченого червоного кольору та добре пахнути. Якщо продукт має темно-бордовий відтінок, у жодному разі не використовуйте його.
  2. За відсутності можливості придбання свіжого продукту приготуйте сік з томатів будинку. Зробіть на томатах невеликі надрізи і опустіть їх у киплячу воду кілька хвилин. Остудіть продукти та подрібніть за допомогою блендера. Щоб зробити сік з томатної пасти, просто розведіть її з водою.
  3. Маринування шашлику в томатному соку – досить тривалий процес. Щоб м'ясо повністю спромоглося просочитися, необхідно залишити його в холодильній камері на 12 годин.
  4. Якщо до складу купленого томатного соку входить сіль, додатково солити шашлик необов'язково.
  5. Лимонний сік, сухе вино та пиво дозволять прискорити процес маринування м'яса.
  6. Не використовуйте алюмінієвий посуд. Цей матеріал здатний виділяти шкідливі компоненти. Краще скористайтеся ємностями зі скла, кераміки чи нержавіючої сталі.
  7. Для шашлику купуйте тільки свіже та молоде м'ясо. Тоді ваша страва вийде безумовно вишуканою.

Існує безліч рекомендацій для приготування шашлику в томатному соку. Розглянемо легкий рецепт м'ясної страви.