Як приготувати шаурму з корейською морквою

Класичний рецепт шаурми з курячим м'ясом та корейською морквою в домашніх умовах. Вибір інгредієнтів та сувора рецептура страви. Послідовність приготування та складання шаурми.

Шаурма – це популярна "вулична" їжа, яку легко приготувати в домашніх умовах. Традиційно вона готується з м'яса та свіжих овочів із застосуванням великої кількості спецій. Однією з найцікавіших і найкорисніших вважається шаурма з м'ясом курки та морквою по-корейськи.

Опис приготування

Шаурма – це традиційна близькосхідна страва, основним компонентом якої є обсмажене на рожні м'ясо. Воно доповнюється овочевою нарізкою, соусом і подається у вигляді бутерброду або загортається у лаваш. Найпростіша варіація цієї страви сьогодні належить до категорії «вуличної» їжі та легко може бути приготовлена в домашніх умовах.

Дуже популярна шаурма з корейською морквою, яка набуває пікантного пряного смаку. Класичний рецепт передбачає виконання кількох базових процесів:

  1. Маринування м'яса. Це обов'язковий етап приготування, завданням якого стає надання продукту м'якості, насиченого аромату та приємного смаку. Як маринад частіше використовують суміш кислого продукту, олії, спецій. Перший компонент пом'якшує структуру м'яса, другий – запобігає швидкому окисленню та допомагає зберегти соковитість. Рослинна олія також служить хорошим органічним розчинником для спецій.
  2. Обсмажування курки. Традиційно термообробка проводиться на відкритому вогні із застосуванням рожна. У домашніх умовах використовують грильницю, але обсмажити птицю можна і на сковороді.
  3. Приготування овочів. Компоненти слід нарізати, але їх не можна змішувати. Так вони збережуть природний аромат та насичений смак.
  4. Приготування соусу. Цей компонент покликаний покращити текстуру, смакові та ароматичні характеристики страви. Його готують та вводять в останню чергу.

Завершальним етапом стає складання шаурми, яка потребує суворого дотримання послідовності. Тверді компоненти змішують у довільній послідовності, проте додають соус в останню чергу. Якщо його ввести на початку, він швидко вбере овочі та розм'якшить структуру лаваша. В результаті шаурма розвалиться та втратить приємний смак.