Як зробити вялений карбонад у домашніх умовах

Як зав'ялити смачний карбонад у домашніх умовах. Все про в'ялений карбонад: підготовка м'яса, засолювання, в'ялення, зберігання.

Карбонад – один з найулюбленіших ласощів кожного гурмана. Прикрасити ваш стіл він зможе і як закуска, і як приємна добавка до основної страви. Зовсім необов'язково купувати його в магазині з величезною націнкою та неперевіреним складом та якістю м'яса. Кожен здатний приготувати карбонад у домашніх умовах. Сьогодні ми докладно розповідаємо, як це зробити.

Вибір м'яса

Карбонад – це приготоване особливим способом м'ясо спинної свинини. Одним із головних критеріїв при виборі сировини для карбонаду є наявність прошарку сала не більше п'яти міліметрів. Саме дотримання цих вимог дасть готовому продукту більше ніжності та м'якості.

Потрібно пам'ятати: єдине, що може захистити вас від різних захворювань, які можуть викликати паразити і мікроорганізми, що живуть у м'ясі, – це сіль (найбільш підходить нітритна). Вона нейтралізує і зводить до мінімуму життєдіяльність збудників можливих розладів .

Саме тому при самостійному приготуванні карбонаду необхідно ретельно дотримуватись усіх пунктів алгоритму, особливо важливо солити м'ясо не менший термін, ніж зазначено в рецепті. Ще один важливий момент – покупка якісної сировини у перевірених магазинах , де на неї можуть надати ветеринарно-санітарний сертифікат.