Як засушити ківі в домашніх умовах

Як можна висушити ківі в домашніх умовах? Читайте корисні рекомендації від досвідчених господинь про засоби приготування зберігання сушеного ківі в домашніх умовах.

Смакові якості цього екзотичного фрукта порівнюють із сумішшю аґрусу та полуниці. Не дивно, що він ще й не менш корисний, не кажучи вже про те, що в холодну пору часто хочеться побалувати себе чимось смачненьким і ківі виявляється одним з найдоступніших фруктів на столі. Мало хто знає, що вживати його можна як у свіжому, так і в сушеному вигляді, і тим більше не кожному відомо, як це можна зробити в домашніх умовах.

Корисні властивості сушеного ківі

Тим, хто стежить за своєю вагою, буде корисно дізнатися, що калорійність сушеного ківі в цукатах із цукром становить 360 ккал. А калорій у свіжому ківі всього 47 на 100 г без шкірки. При цьому цей же продукт, сушений без цукру, набуває відразу 300 ккал.

Вживати сушений ківі рекомендують саме на сніданок, адже він досить ситний. Крім того, якщо є сушений ківі без цукру, можна навіть схуднути, адже фрукт має жироспалюючими властивостями.

Важливо: співвідношення БЖУ свіжого ківі 1/0,5/10,1, а сушеного – 0,2/15,2/14,3 на 100 р.

Якщо говорити про користь і шкоду сушеного ківі, то фахівці звертають увагу на багатство клітковини, що міститься в цьому продукті, завдяки величезній кількості корисних мікроелементів.

З його допомогою можна:

  • запобігти передчасному старінню;
  • прискорити процес загоєння зовнішніх ран;
  • припинити посивіння волосся;
  • зменшити вагу;
  • підвищити настрій;
  • Поліпшити загальне самопочуття та здоров'я в цілому.

Ось чому екстракт цього продукту використовується у деяких косметичних препаратах.

А ще сушений ківі корисний для відновлення волосяних цибулин, роблячи волосся міцнішим.

Увага: людям, які страждають на цукровий діабет, не можна вживати більше 20 г ківі на день.