Як завялити камбалу в домашніх умовах

В'ялена камбала – мало хто знає, але риба, приготовлена у такий спосіб дуже смачна. Сьогодні ми дізнаємося все про в'ялену камбалу і навчимося готувати її в домашніх умовах.

В'ялена риба – по-справжньому смачна закуска, яка має великий попит у компанії друзів. У магазині складно знайти смачну в'ялену камбалу, та й її ціна може у багато разів перевищувати ваші очікування.

Сьогодні розберемося, як в'ялити камбалу в домашніх умовах. Адже за самостійного виготовлення можна повністю врахувати свої смаки. Риба виходить якісною, не пересушеною, а найголовніше – дуже смачною.

Корисні властивості для організму

Як і будь-яка риба, камбала корисна для людини, і як такої шкоди нести не може. Дієтологи рекомендують додавати камбалу у свій раціон через низьку калорійність.

У 100 г м'яса містяться:

  • білки – 30 г;
  • жири – 6 г;
  • вуглеводи – 0 г.

На таку ж кількість в'яленої камбали припадає 174 ккал. Приготувати рибу можна різними способами, проте калорійність різниться. Наприклад, після прожарювання на олії камбала містить вже 202 ккал.

З корисних мікроелементів та інших речовин до складу м'яса входять:

  • Магній, фосфор, залізо, йод.
  • Корисні жири, відсутній цукор.
  • Вітаміни груп B6, B12.

Найбільш корисними властивостями мають особи камбали з вагою від 300 до 600 грамів.

Ця риба добре підходить для людей із проблемою зайвої ваги, м'ясо сприяє насиченню організму. Наявність поліненасичених жирів зменшує ризик розвитку пухлин, сприяє покращенню живлення тканин, а також налагоджує роботу метаболізму. Продукт стає незамінним у раціоні, оскільки містить достатню кількість вітамінів та корисних речовин.