Як засушити гарбуз у домашніх умовах

Методи заготівлі гарбуза

Якщо господиням відомі тонкощі заготівлі, то злегка сушений гарбуз, приготований у сушарці, відчутно урізноманітнить мізерний зимовий раціон.

Електрична сушарка

Щоб досягти ідеального результату, треба заздалегідь з'ясувати, як сушити гарбуз у камері електросушарки. Для рівномірної обробки скибочки гарбуза вільно розкладають на лотках. Їх ставлять у робочу камеру пристрою, на таймері вибирають 2 год, встановлюють 55 º С та активізують роботу.

Після завершення програми шматки перевертають, піддони міняють місцями та знову запускають процес. Необхідність у запуску наступного циклу визначають за щільністю та еластичністю шматків. Як висушити гарбуз вирішують за призначенням продукту. Для цукатів повторюють ще 1-2 рази, для подальшого перемелювання на порошок – 4 рази.

Приготуванню продукту в електричній сушарці не завадить хмарна погода та затяжні дощі. Навіть якщо у квартирі прохолодно через не включене ранньою осінню опалення, якість заготовок не постраждає. Смак, аромат, необхідна щільність досягаються незалежно від параметрів навколишнього середовища.